Yarın için şimdi

Daha fazla bilgi


Sarf


Sarf malzemelerinin üretimi öncelikle Türkiye genelindeki satış ve pazarlama faaliyetlerini yerine getirme yolunda ilerlemektedir. Müşterilerin alışveriş yapabildikleri www.sarfmalzemeci.com.tr adresinde, sektörün tüm ihtiyaçlarını kolayca ve mobil ortamda karşılamaktadırlar. Ayrıca 7/24 çağrı merkezi desteği ile firma müşterilerine kesintisiz ve en kısa sürede hizmet veriyor.

Daha fazla bilgi


Vtor


2016 yılının ortasında, ürün tasarımlarını bitiren ve şimdi prototip ürünleri ile çalışan 3D yazıcı markası VTOR ile, önümüzdeki yıllarda güzel başarılar elde edilmesi planlanmaktadır. PLA ve ABS hammaddeleri kullanılarak 100 mikron hassasiyetle yapılan 3D baskılar endüstriyel, eğitim ve ev kullanımı için faydalı olacaktır. VTOR ayrıca kendi ABS ve PLA filament üretimi ile müşterilerine uygun fiyatlı hammadde sağlayacaktır.

Daha fazla bilgi


Led Aydınlatma


Bu bağlamda, Türkiye'nin gururu ve sektördeki yabancı firmaların yakından takip ettiği projelerde satış ve pazarlama alanı şeklinde elektronik ile hizmet veren Vestel ortaklığı. YENTÜRK, kuruluşunun ilk gününden beri her yıl büyümektedir.

Daha fazla bilgi


Çalıştığımız Ülkeler


Yentürk, markaları ile ilgili faaliyetleri sayesinde lazer ve plazma kesim sarf malzemeleri markaları, Türkiye'de metal imalat sektöründe iyi bilinen bir marka haline geliyor. Yurtdışı satış pazarlaması pazarlama faaliyetleri şimdiye kadar ihraç edilen ülkeler; Estonya, Polonya, İtalya, Romanya, Rusya, Kazakistan, Azerbaycan, Türkmenistan, İran, Irak, Pakistan ve Ürdün

Daha fazla bilgi